Pożyczki Pozabankowe Na Dowolny Cel. Sprawdź Naszą Stronę | Finansowanie Firm


   Dla kogo przeznaczone są pożyczki pozabankowe bez BIK oraz jak sprawdzić BIK? 
 

   W pierwszej kolejności wyjaśnimy czym dokładnie są pożyczki pozabankowe bez BIK.  

 

 

07 stycznia 2020
Sprawdź jakie zalety mają Pożyczki pozabankowe bez BIK | Jak otrzymać taką pożyczkę oraz przydatne informacje o kredytach | Chcesz najlepiej dopasowany kredyt do Twoich potrzeb? Odwiedź naszą stronę!

Pożyczki pozabankowe bez BIK | Jak sprawdzić BIK

   Otóż o finansowanie tego typu najczęściej może starać się każdy kto ukończył 18 rok życia. Najważniejszym i koniecznym warunkiem przyznania takiej pożyczki jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, który posłuży do zweryfikowania naszych danych osobowych oraz posiadanie konta bankowego na które zostaną przelane pożyczone środki.
 

Jeszcze jakiś czas temu konto bankowe nie było konieczne by otrzymać pożyczkę, lecz od kilku lat jego posiadanie jest niezbędne ze względu na zabezpieczenie się firm pożyczkowych przed oszustami, którzy wówczas do weryfikacji danych używali fałszywych dokumentów, wyłudzając w ten sposób pieniądze. Dzięki takim praktykom byli oni wręcz nieuchwyceni dla organów ścigania, okradając instytucje finansowe, dlatego choć pożyczki pozabankowe bez BIK są dziś stosunkowo łatwe do zaciągnięcia, to nie obędzie się bez poprawnej weryfikacji danych. Z tego powodu pożyczki online, jakie możesz wziąć również na Tej Stronie wymagają przede wszystkim wpisania prawdziwych danych podczas wypełniania wniosku pożyczkowego. Niektóre firmy mogą również poprosić o symboliczny przelew na swoje konto (np. 1 grosz lub 1 PLN) dokładnie w tym samym celu, czyli weryfikacji danych. Kwoty te są zawsze zwracane do klienta po weryfikacji - niezależnie od decyzji o przyznaniu środków. 

Pożyczki pozabankowe | Weryfikacja danych | Jak sprawdzić BIK?

   Wielu ludzi  potrzebujących dodatkowych pieniędzy, stara się o zapożyczenie w bankach, spotykając się niestety z odmową. W związku z taką sytuacją szukają finansowania w innych instytucjach oferujących podobne usługi - bardzo często na lepszych warunkach. Dlatego też odpowiadając na potrzeby rynku powstało wiele parabanków oraz firm, które dają możliwość pożyczki. Zdarza się, że podobne usługi proponują też prywatni inwestorzy, licząc na zysk w postaci umówionego procentu od pożyczonej kwoty a wszystko zostaje oczywiście zadeklarowane umową (elektroniczną w przypadku pożyczki online), dokładnie jak w bankach, zabezpieczając w ten sposób obydwie zainteresowane strony przed oszustwem czy niedomówieniami. Szereg z takich firm wymaga jedynie podania danych osobowych w celu weryfikacji tożsamości i nie sprawdza naszego statusu w BIK, jednak przeważnie oferują one niższe kwoty niż korporacje, które pobierają nasz raport. Są to kwoty rzędu od kilku do kilkunastu tysięcy złotych (również chwilówki) a nawet wyższe, jednak starając się o finansowanie rzędu kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy złotych potrzebny będzie raport z Biura Informacji Kredytowej, który można bezpłatnie pobrać Tutaj rejestrując się na stronie - oto najprostsza odpowiedź na często pojawiające się pytanie - "jak sprawdzić BIK?". Nieco wyższy próg finansowania oferowany jest osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą. W takim przypadku można uzyskać nawet do 600 000 PLN w organizacjach pozabankowych! Taka oferta dla firm również jest dostępna na naszej witrynie i to w dodatku z zaległościami w ZUS i US! (Link). Także Alior - znany bank oferuje podobną kwotę jednak w tym przypadku konieczne jest sprawdzenie nas pod kontem zadłużenia.

Wejdź na naszą stronę i zobacz jak sprawdzić BIK online w prosty sposób

Dla kogo pożyczka pozabankowa bez BIK jest dobrym rozwiązaniem?

Omawiane wyżej pożyczki to świetna opcja przede wszystkim dla zadłużonych ale także dla tych którzy nie mają długów. Proces zaczynający się od złożenia wniosku do przyznania pożyczki w banku to często czasochłonna droga, więc jeżeli potrzebujesz dodatkowych, szybkich pieniędzy, wtedy takie rozwiązanie z pewnością będzie rozsądniejsze ze względu na krótki czas oczekiwania. Taka opcja jest też często ostatnią deską ratunku gdy nagle potrzebujemy zastrzyku gotówki - np. w sytuacji gdy trzeba opłacić, sfinansować leczenie bądź zabieg w wybranej klinice. Istnieją firmy specjalizujące się wyłącznie w tego typu kredytach np. Mediraty  wówczas korzystając z ich usług możemy uratować czyjeś zdrowie czy nawet życie. Oczywiście spotykają nas różne sytuacje. Niektórzy potrzebują wsparcia finansowego w równie ekstremalnych chwilach np. gdy do drzwi zapuka komornik a osoba nie ma się do kogo zwrócić o pomoc. W takim wypadku również warto odpowiednio zareagować i wystąpić z wnioskiem o udzielenie pożyczki aby nie stracić dobytku życia. W takich sytuacjach możemy liczyć np. na Rapida która jest firmą dla ludzi zadłużonych z negatywnym BIK i oferuje 25 000 PLN rozłożone nawet na 5 lat lub Fundusz Korona który nie sprawdza baz dłużników. Oczywiście należy mieć stałe źródło dochodu, które pozwoli spłacać raty w umówionym terminie.

Podsumowanie - Czy warto się zadłużać?

Jest to pytanie na które każdy z nas powinien sobie szczerze odpowiedzieć zamierzając pożyczyć pieniądze. Przedstawiliśmy obiektywny pogląd na sprawę, jednak decyzje o kredycie każdy musi podjąć indywidualnie - zależnie od sytuacji życiowej oraz własnych przekonań i możliwości. Odpowiedzieliśmy również na pytanie "jak sprawdzić BIK" we wcześniejszych akapitach. Mamy nadzieję, że ten artykuł będzie wskazówką dla wielu ludzi. Podejmując decyzję o pożyczce należy się również zastanowić jaki jest jej cel oraz rozsądnie zaplanować swoje wydatki tak aby nie popaść w spiralę zadłużenia. 

 

Bezpieczne Pożyczki - wszystkie
prawa zastrzeżone 
© 2020

KONTAKT Z NAMI